Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Uz nodaļas vadītāja vietu pieteikušies septiņi pretendenti

Foto: Ivo Leitis

Valkas novada pašvaldības izsludinātajā konkursā uz Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas vadītāju vietu pieteikušies septiņi pretendenti – pārsvarā visi ir strādājoši novada iedzīvotāji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Novada pašvaldības Personāla nodaļas vadītāja Arita Ārgale atzīst, ka pēdējā laikā interese par iespēju strādāt novada pašvaldībā un tās struktūrvienībās pieaug. Piemēram, aizvadītajā gadā izsludinātajā konkursā uz būvvaldes sekretāra amatu pieteicās desmit pretendenti. Novada domes deputāti šogad būvvaldes sekretārei noteica 1045 eiro ikmēneša atalgojumu pirms nodokļu nomaksas.  

“Tie, kuri pieteikušies uz šo vakanci, neviens nav bezdarbnieks. Nodaļas vadītāja atalgojums arī nav nemaz tik slikts – mēnesī 1770 eiro pirms nodokļu nomaksas. No visiem šī amata kandidātiem viena pretendente ir sieviete,” atklāj A. Ārgale.

Konkursa komisija, kuras locekļi ir pašvaldības vadītājs Vents Armands Krauklis, izpilddirektors Nauris Ozols, Saimnieciskās komitejas priekšsēdētājs Aigars Roga un deputāti Guntis Albergs un Jānis Anže, divu nedēļu laikā darba intervijās tiksies ar visiem amata pretendentiem, lai izvēlētos pašu atbilstošāko. Nav nekāds noslēpums, ka šī nodaļa ir tā, kuras darbus nepārtraukti uzrauga tautas modrā acs, bieži kritizē un pārmet neizdarītos darbus, jo tie iedzīvotājiem redzami kā uz delnas.

“Ziemeļlatvija” jau rakstīja, ka ar pašvaldības deputātu lēmumu ar 2023. gada 1. janvāri novada pašvaldības izpilddirektora vietnieka – Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas vadītāja amats, kuru līdz šim ieņēma Gints Stālmeisters, ir sadalīts divos atsevišķos amatos, tāpēc bija nepieciešams pašvaldībai izsludināt konkursu. Turklāt deputāti lēmuši par vadītāja vietnieka amata likvidāciju.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.