Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Uz muzeja direktora amatu – četri pretendenti

Foto: No personīgā arhīva

Valkas novada pašvaldība izsludinātajā konkursā uz Valkas novadpētniecības direktora amatu saņēmusi četru amata kandidātu pieteikumus. Konkurss noslēdzās aizvadītajā svētdienā, 26. martā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Novada pašvaldības Personāla nodaļas vadītāja Arita Ārgale informē, ka uz šo amatu pieteikušās trīs sievietes no Valkas novada, un viens vīrietis, kurš nav saistīts ar Valkas novadu. A. Ārgale atklāj, ka divas pretendentes pašlaik strādā kādā no pašvaldības struktūrvienībām. “Ziemeļlatvija” interesējās, vai kāda no amata kandidātēm ir novadpētniecības muzeja darbiniece. A. Ārgale stāsta, ka muzeja darbiniecēm jau pirms konkursa rīkošanas piedāvāja iespēju ieņemt direktores amatu, bet visas no šī piedāvājuma attiecās.

“Ja kāda no darbiniecēm būtu piekritusi, tad novada pašvaldība nerīkotu konkursu,” skaidro Personāla nodaļas vadītāja. Viņa cer, ka šīs nedēļas laikā izdosies noorganizēt darba intervijas ar visiem pretendentiem, jo līdzšinējai muzeja direktorei Meldrai Cimdiņai piektdiena, 31. marts, ir pēdējā darba diena šajā amatā.

“Kurš tad, ja ne pati Meldra Cimdiņa būs tā, kura sapratīs, kurš no visiem pretendentiem varētu būt vispiemērotākais kandidāts uz direktora amatu. Arī novada pašvaldības priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis nākamnedēļ dodas atvaļinājumā,” atklāj A. Ārgale. Viņa piebilst, ka visi pretendenti ir konkurētspējīgi, tāpēc konkursa komisijai būs no kā izvēlēties.

“Ziemeļlatvija” jau rakstīja, ka līdzšinējā muzeja direktore M. Cimdiņa nolēmusi doties pelnītā atpūtā – pensijā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.