Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Turpināsies Zāģezera teritorijas labiekārtošanas darbi

Foto: Ingūna Johansone

Gatavojoties jaunajai vasaras atpūtas sezonai, biedrība “Atbalsts Valkai” saņēmusi piekrišanu daļēja finansējuma piešķiršanai, lai Zāģezerā uzstādītu pontonu. Lai visas ieceres īstenotos, nepieciešamas arī novada pašvaldības līdzfinansējums. Par tā piešķiršanu ceturtdien lēma pašvaldības deputāti notikušajā domes sēdē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Balsošanā nepiedalījās novada pašvaldības vadītājs Vents Armands Krauklis, jo viņš ir viens no biedrības “Atbalsts Valkai” līderiem. Deputāti nobalsoja par šī projekta līdzfinansēšanu 6040,44 eiro apmērā.

Projekta kopējās izmaksas ir 13 278,61 eiro. Tā īstenošanā lauvas tiesa piešķirta no Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA). Tā šo biedrības projektu finansē 90 procentu jeb 7238,17 eiro apmērā. Savukārt Valkas novada pašvaldības līdzfinansējums būs 6040,44 eiro.

“Ziemeļlatvija” atgādina, ka šomēnes tika noasfaltēts stāvlaukums pie Zāģezera, kā arī sakārtots piebraucamais ceļš un ietve. Tas notiek, pateicoties Varoņu ielas posma no Lauktehnikas līdz pilsētas robežai atjaunošanai un jauna apgaismojuma uzstādīšanai.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.