Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Turpinās Valkas bibliotēkas “Bērnu rīti”

Šo sestdien, 21. janvārī, plkst.11 ar nodarbību “Notver sniegpārsliņu” tiks atklāts 2023. gada pasākuma cikls “Bērnu rīti”! 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šoreiz nodarbībā – pēc ielūkošanās sniegpārsliņu ceļojumā uz zemi, centīsimies paveikt neiespējamo – notvert un saglabāt sniegpārsliņu pašu veidotā sniega bumbā. Aicinām līdzi ņemt burciņu ar vāciņu. 

“Bērnu rītu” nodarbības Valkas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā notiek katra mēneša trešajā sestdienā no plkst.11 līdz 12. Tās ir interaktīvas, izglītojošas un radošas nodarbības pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem un viņu vecākiem par ikmēneša aktuālo tēmu. Nodarbības ļauj ieskatīties aizraujošajā grāmatu pasaulē, iepazīt bibliotēkas sniegtās iespējas un kvalitatīvi pavadīt laiku kopā ar vecākiem un vienaudžiem. 

Pasākumu cikls “Bērnu rīti” tiek organizēts kopš 2014. gada un tā popularitāte jauno ģimeņu vidū ar gadiem ir augusi. Tie kļuvuši par platformu saturīgai laika pavadīšanai. Aizvadītajā 2022. gadā pēc pandēmijas ierobežojumu noteiktās/radītās pauzes tos bija iespējams atsākt tikai septembrī. Pērn novadītas četras nodarbības, kuras kopā apmeklēja 61 bērns un 32 pieaugušie. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Otrā 2023. gada “Bērnu rīti” nodarbība notiks 18. februārī plkst.11 un tajā bērni meklēs atšķirības starp vārdiem ‘patīk’ un ‘mīlu’.

Informāciju sagatavoja: Ance Andrējeva-Empele, Valkas novada Centrālās bibliotēkas sabiedrisko attiecību speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.