Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Turpinās Sēļu ciema publiskās ārtelpas labiekārtošanas darbi

Publicitātes foto.

Valkas novada pašvaldība turpina projekta “Sēļu ciema publiskās ārtelpas labiekārtošana” (Nr. 22-09-AL12-A019.2201-000009) īstenošanu. Projekts tiek īstenots LEADER programmā, Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros. Projektu apstiprināšanai ir virzīja biedrība “Lauku partnerība ZIEMEĻGAUJA”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Būvniecības darbus veic SIA “MJ Eirobūve”, projekta ietvaros jau uzstādīta nojume ar platformu un izbūvēti gājēju celiņi (kopējais garums 240m), celiņi ir no grants seguma. Teritorijā vēl paredzēts uzstādīt 5 apgaismes ķermeņus ar saules baterijām, lai izgaismotu atpūtas vietu dienas tumšajā laikā.

Lai pilnveidotu plānoto teritoriju, tad, atskaitot projektā paredzētās aktivitātes, Valkas pagasta pārvalde veic papildus darbus saimnieciskā kārtā – uzstādīt 5 parka soliņus, pārvietot esošās šūpoles, izveidot koku un krūmu stādījumus, atjaunot pludmales volejbola un ielu basketbola laukumus. Atpūtas teritorijas vidū plānots uzstādīt ugunskura vietu.

Projekta mērķis ir veicināt izklaides un atpūtas iespēju attīstību Valkas pagastā, Valkas novadā un visā biedrības “Lauku partnerība Ziemeļgauja” teritorijā, labiekārtojot esošo infrastruktūru un uzstādot mūsdienīgu apgaismojumu. Pilnveidot brīvā laika pavadīšanas iespējas vietējiem iedzīvotājiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekta ietvaros Projekta kopējās izmaksas ir 43 758,16 EUR, attiecināmās izmaksas veido 29 994,68 EUR, tai skaitā ELFLA finansējums ir 26 995,21 EUR jeb 90 % no attiecināmajām izmaksām un Valkas novada domes līdzfinansējums ir 2999,47 EUR jeb 10 % no attiecināmajām izmaksām, kā arī neattiecināmās izmaksas 13 763,48 EUR.

Informāciju sagatavoja: Toms Simtiņš, projekta vadītājs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.