Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Turpinās palīdzēt uzņēmējiem

Smiltenes novada pašvaldības dome nolēmusi turpināt sadarbību ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA), kas paredz arī turpmāk nodrošināt LIAA atbalsta vienību Smiltenē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau rakstījām, ka 2022. gada janvārī Smiltenē, Dārza ielā 3 (pašvaldības telpās), LIAA atklāja Valmieras biznesa inkubatora atbalsta vienību, kur uzņēmējus konsultē Valmieras biznesa inkubatora Smiltenē vecākā projektu vadītāja Zelda Žagariņa.

Tur gan esošie, gan topošie uzņēmēji var saņemt konsultācijas par biznesa inkubatora sniegtajām atbalsta programmām un pieteikšanās kārtību. Šī vienība arī izvērtē uzņēmējam nepieciešamo atbalstu un koordinē inkubatora komandas konsultācijas, inkubatora mentoru tīkla vai ekspertu piesaisti uzņēmuma attīstības izaicinājumu risināšanā.

Saistībā ar vienošanos starp Smiltenes novada pašvaldību un LIAA būtiskākais pašvaldības pienākums būs līdz 2029. gada beigām nodrošināt telpas atbalsta vienībai turpat – Smiltenes novada pašvaldības ēkā, Dārza ielā 3, informē Beāte Putniņa, Smiltenes novada pašvaldības komunikācijas speciāliste.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saņemt pakalpojumus varēs attālināti vai arī klātienē, iepriekš piesakoties (kontakti saziņai: e-pasts: zelda.zagarina@liaa.gov.lv, tālruņa numurs – 28886051).

“Turpmāk Smiltenes LIAA pārstāvniecībā būs iespējams saņemt atbalstu ne tikai komersantiem inkubācijai un ārvalstu tirgu apgūšanai, bet arī fiziskām personām biznesa ideju attīstībai,” to kā ievērības cienīgu faktu uzsver Beāte Putniņa.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.