Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Turpinās konkurss uz Attīstības, projektu un tūrisma nodaļas vadītāja amatu

Foto: Ivo Leitis

Vēl līdz svētdienai, 20. februārim, Valkas novada pašvaldība gaida pretendentu pieteikumus uz izsludināto vakanci – novada pašvaldības Attīstības, projektu un tūrisma nodaļas vadītāja amatu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Ziemeļlatvija” jau rakstīja, ka janvāra pašvaldības domes sēdē deputāti nobalsoja par līdzšinējās Attīstības un projektu nodaļas reorganizāciju, tās rezultātā arī mainot nosaukumu. Līdzšinējā nodaļas vadītāja Gunta Smane, abpusēji vienojoties, pieņēma pašvaldības administrācijas piedāvājumu un veic nodaļas vadītāja vietnieces un Attīstības un projektu daļas vadītājas amata pienākumus.

Novada pašvaldības Personāla nodaļas vadītāja Arita Ārgale informē, ka pagaidām nav saņemts neviens šī amata pretendenta pieteikums ar pašvaldības pieprasītajiem dokumentiem. A. Ārgale skaidro, ka šis ir ļoti atbildīgs, sarežģīts un darbietilpīgs amats, līdz ar to varētu rasties problēmas ar piemērota kandidāta atrašanu. Ja līdz noteiktajam termiņam konkursam nepieteiksies neviens kandidāts, pašvaldība atkārtoti izsludinās konkursu. Pēc A. Ārgales teiktā, vēl viens no iemesliem, kāpēc varētu būt sarežģījumi ar piemērota šīs atbildīgās jomas speciālista atrašanu, ir salīdzinoši zemais atalgojums. Pašvaldība šim struktūrvienības vadītājam, tāpat kā citu lielo un atbildīgo nodaļu vadītājiem, sola stabilu atalgojumu – 1650 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas. Taču citās pašvaldībās un arī valsts iestādēs šīs jomas speciālistam, kuram jāstrādā ar Eiropas Savienības projektiem, ir lielāks atalgojums.

“Valkas novadā šis atalgojums ir konkurētspējīgs, bet vai mums izdosies atrast piemērotu speciālistu, pagaidām neprognozēšu,” tā A. Ārgale.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.