Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Tulkojam arī audio ierakstus!

Tulkošanas projekti un uzdevumi ir dažādi. Tikpat dažādi, kā mūsu klienti. Tādēļ mēs, tulkošanas birojs Tulkot.lv, esam izveidojuši plašu pakalpojumu klāstu, kas piepildīs ikviena klienta vēlmes un atrisinās ikvienu uzdevumu. Starp tādiem klasiskiem tulkošanas pakalpojumiem, kā rakstiskie un mutiskie tulkojumi, tulkošanas biroja Tulkot.lv pakalpojumu klāstā atradīsiet arī specifiskākus risinājumus, tostarp audio ierakstu tulkošanu un tiešsaistes tulkošanu. Mūsu komanda strādā, lai piedāvātu jūsu uzņēmumam atbilstošākos risinājumus un sniegtu pēc iespējas kvalitatīvākus tulkojumus.

Audio ierakstu tulkošana

Parasti, kad runājam par tulkojumiem, iedomājamies situāciju, kad priekšā nolikts teksts, kurš rakstiski jāpārtulko konkrētā valodā. Jā, tā ir standarta situācija! Tomēr bieži vien ir nepieciešami arī nestandarta risinājumi, kā, piemēram, audio ierakstu tulkošana. Un tieši šādu pakalpojumu atradīsiet tulkošanas biroja Tulkot.lv pakalpojumu klāstā. Protams, tas nav viegls, drīzāk pat piņķerīgs uzdevums. Tomēr mūsu profesionāļu komanda lieliski tiek galā ar jebkuriem izaicinājumiem un nodrošina gaidīto rezultātus. Audio tulkošana prasa ne vien konkrētas valodas un nozares specifikas pārzināšanu, bet arī precizitāti un spēju pievērst uzmanību detaļām. Varat būt droši – mūsu komandai piemīt nepieciešamās īpašības, lai pārvērstu jūsu audio ierakstu kvalitatīvā tulkojumā, kas ne tikai tiks pārtulkots jums nepieciešamajās valodās, bet tam tiks piešķirta arī jēga un labskanība.

Citi specifiski tulkošanas pakalpojumi

Viens no tulkošanas biroja Tulkot.lv jaunākajiem un šobrīd ļoti pieprasītajiem pakalpojumiem ir tiešsaistes tulkojumi. Laikā, kad tiešsaistē notiek gan biznesa tikšanās, gan konferences, esam pielāgojušies un izveidojuši jaunu tulkošanas pakalpojumu. Tulkošanas biroja speciālisti noskaidros jūsu vēlmes un piedāvās tulkošanu tiešsaistē, izmantojot dažādas platformas – Zoom, Skype, Google Hangouts un citas. Mēs piemeklēsim jums profesionālu tulku, kurš gan orientējas konkrētajā nozarē, gan bez aizķeršanās iztulkos biznesa pārrunas un prezentācijas, telefona sarunas, tiesas sēdes un intervijas. Kā arī piedāvājam trīs dažādus standarta mutiskos tulkojumus. Secīgo jeb konsekutīvo tulkošanu, kad runātāja runa tiek sadalīta loģiskās daļās, starp kurām tiek ieturētas pauzes, kuru laikā tulks iztulko runātāja teikto. Sinhrono tulkošanu, kas notiek vienlaicīgi ar runu, un šušutāžu jeb čukstus tulkošanu, kas piemērota, ja nepieciešams tulkot pāris cilvēkiem no auditorijas.

Ja arī jums ir nepieciešami kvalitatīvi tulkošanas risinājumi un profesionāla komanda, kas atrisinās ikvienu uzdevumu – izvēlieties tulkošanas biroja Tulkot.lv pakalpojumus.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.