Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Svinīgi atklās pārbūvēto autoceļa Smiltene–Gulbene posmu

Foto: lvceli.lv

Pirmdien, 17. oktobrī, plkst. 11.00 atklās pārbūvētā reģionālā autoceļa Smiltene–Gulbene (P27) posmu no Taurēm līdz Gulbenei (34,87.–61,22. km). Svinīgais pasākums notiks netālu no Gulbenes robežas, pie pieturas “Svelberģis”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākumā piedalīsies VSIA “Latvijas Valsts ceļi” valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Lazdovskis, SIA “8 CBR” valdespriekšsēdētājs Juris Gulbis, Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis, SIA “Projekts 3” valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Roops un SIA “Būvju profesionālā uzraudzība” ceļu būvuzraugs Juris Elksnis.

Darbi noritēja kopumā 26 km garā ceļa posmā. Seguma atjaunošanas posmā no krustojuma ar vietējo autoceļu Sinole–Tirzas stacija (V413) līdz Gulbenei (45,60.–60,91. km) labots ceļa profils un ieklāta jauna asfaltbetona dilumkārta, atjaunotas autobusa pieturvietas un sakārtota ūdens atvades sistēmu. Savukārt seguma pārbūves posmos (34,87.–45,60. km un 60,91.–61,22. km) gan daļēji, gan pilnībā pārbūvēta ceļa konstrukcija, kā arī ieklātas divas asfaltbetona kārtas.­­ Lai nodrošinātu iedzīvotāju drošu un ērtu nokļūšanu uz autobusa pieturvietām, pie Gulbenes (60,90.–61,22. km) abās pusēs autoceļam izbūvēts bruģēts ietves posms, savienojot ar jau esošo pilsētas ietvi.

Darbus veica SIA “8 CBR”, būvuzraudzību – SIA “Būvju profesionālā uzraudzība”, bet projekta autors ir SIA “Projekts 3”.

Informāciju sagatavoja VSIA “Latvijas Valsts ceļi” Komunikācijas daļa un Satiksmes informācijas centrs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.