Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Sudraba Laimes karotītes atradušas savus īpašniekus

Foto: Roberts Johansons

11. jūnijā Valkas-Valgas pilsētas svētku ietvaros notika nu jau astotie Sudraba laimes karotīšu svētki, uz kuriem bija aicināti 60 iepriekšējā gada dzimušie Valkas novada bērni. Svētki pirmo reizi notika nevis Kultūras namā, bet ārā, Valkas- Valgas jaunajā centrā, skaistā, saulainā vasaras dienā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Katram jaundzimušajam goda kūmas – Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis un Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Māra Zeltiņa pasniedza sudraba karotīti ar novada ģerboni un iegravētu bērniņa vārdu. 

Novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis savā uzrunā uzsvēra, ka katrs novadā piedzimis bērns ir svētki un vēlēja visiem augt lieliem, veseliem un gudriem saviem mīļajiem un Valkas novadam par prieku! 

Skaistās karotītes, kas speciāli šim pasākumam tika gatavotas Tallinas juvelieru fabrikā “Juveel”, ir no 925. proves sudraba. Ceram, ka tās vienmēr atgādinās ģimenēm , ka mazo cilvēciņu dzīves lielais ceļš sākās Valkas novadā! 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atgādinu, ka tās ģimenes, kuras nevarēja ierasties svētkos, aicinātas saņemt sudraba karotītes Valkas novada Dzimtsarakstu nodaļā. 

Visas bildes no pasākuma var apskatīt un lejuplādēt šeit.

Informāciju sagatavoja: Māra Zeltiņa, Valkas novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.