Stūriška izcīna otro vietu BMX PK pēdējā posmā

Latvijas sportiste, smilteniete Veronika Monika Stūriška svētdien Kolumbijā BMX Pasaules kausa (PK) astotajā posmā superkrosā ierindojās otrajā vietā U-23 grupā.

Iepriekšējos trīs posmos Stūriška (“Silvas ziķeri”/”Smiltenes BJSS”) palika nepārspēta, bet šoreiz finālā viņu apsteidza jaunzēlandiete Leila Vokere.

Latvijas sportiste U-23 grupā triumfēja arī Pasaules kausa kopvērtējumā. Iepriekš tas bija padevies divkārtējam olimpiskajam čempionam Mārim Štrombergam.

Latvijas vienīgā elites grupas pārstāve Vineta Pētersone (“Silvas ziķeri”), ceturtdaļfinālā ieņēma trešo vietu, posmu noslēdzot 19.vietā. Kopvērtējumā Pētersone ierindojās 28.pozīcijā.

Vīriešu elites grupā Kristens Krīgers nepārvarēja astotdaļfinālu, posmā ieņemot 51.vietu, bet kopvērtējumā ierindojoties 67.pozīcijā.

U-23 grupā no pieciem latviešiem labāko rezultātu sasniedza Rinalds Jānis Kārkliņš, kurš ierindojās 31.vietā. Edvards Glāzers ierindojās 37.vietā, Mārtiņš Emīls Treimanis pēdējo posmu noslēdza 46.pozīcijā, Mārtiņš Zadraks palika 65.vietā, bet Mikus Freimanis – 73.pozīcijā.

Kopvērtējumā labākais no latviešiem U-23 grupā bija Kārkliņš, kurš summā ierindojās 71.vietā.

Kopumā tika aizvadīti astoņi Pasaules kausa posmi, no kuriem pēdējie četri – Bogotā. Divi posmi notika Glāzgovā (Skotija), bet vēl divi – Papendalā (Nīderlande).