Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Studija “Joy”  veiksmīgi noslēdz savu 27.radošo sezonu

Foto: No personīgā arhīva

Novembrī un decembrī Valgas studija “Joy” piedalījās  starptautiskos vokālos un horeogrāfijas konkursos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Studijas “Joy” solisti  starptautiskajā vokālajā konkursā “Golden Rose” Pērnavā (09.oktobrī) ieguva divas pirmās vietas un trīs trešās vietas, soliste Laura Krastiņa saņēma speciālbalvu – ielūgumu  piedalīties Eiropas vadošo producentu organizētajā 21. Starptautiskajā vokālajā konkursā “Universong”, kas norisinājās novembrī Spānijā.

250 dalībniekus vērtēja žūrija 37 cilvēku sastāvā no Eiropas, Latīņamerikas un Āzijas. Laura iekļuva 30 konkursa labāko dalībnieku finālā un ieguva titulu “International Discovery Artist”. Ļoti patīkami, ka meitene no nelielas pierobežas pilsētas iekaroja sirdis un kļuva par Eiropas, Latīņamerikas un Āzijas dziedātāju un producentu atklājumu.

Atsaucoties uz Valgas pilsētas aicinājumu rīkot Ziemassvētku koncertu, studijas “Joy” pedagogi un audzēkņi trīs nedēļu laikā sagatavoja īpašu Ziemassvētku programmu , kas bija veltīta otrajai adventei. Koncerta veidotāji aicināja  ticēt sapnim un brīnumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bija  jauki 4.decembrī plkst. 12:00  redzēt pilnu Valgas kultūras nama teātra zāli ar dažādu tautību skatītājiem – igauņiem, latviešiem, krieviem, ukraiņiem un citiem. Īpaši patīkami bija zālē redzēt daudz jauniešu.

Zālē valdīja omulīga atmosfēra, kuru gan skatītāji, gan studijas pedagogi un audzēkņi joprojām atceras ar siltumu sirdī. Pusotru stundu garais koncerts paskrēja vēja spārniem un, kad  skanēja beigu dziesma, publika vēlējās vēl uzkavēties. Dalībnieki piedāvāja dziedāt līdzi izpildītājiem un  kopā tika dziedāta visiem labi pazīstamā  dziesma “Last Christmas”. Šajos brīžos visi, gan skatītāji, gan studijas dalībnieki ticēja sapnim un brīnumam.

Koncerta atbalstīšanā un tapšanā bija iesaistīti visi studijas dalībnieki, vecāki, Valgas kultūras nama darbinieki un pat būvniecības preču veikals K-rauta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vienlaicīgi gatavojoties otrās adventes koncertam, studijas “Joy”  deju kolektīvi turpināja gatavošanos  21. starptautiskajam festivālam un horeogrāfijas konkursam “Neposedõ kutsub sõpru”, kas no 10.līdz 11.decembrim norisinājās Tallinā. Konkursā piedalījās 5 studijas “Joy” deju grupas. Kopā konkursā piedalījās vairāk nekā 500 dalībnieku no trim Baltijas valstīm.

Dejas vērtēja profesionāla žūrija, kuras sastāvā bija:

Kaie Kõrb – primabalerīna un deju skolotāja, Tallinas Mūzikas un baleta skolas baleta vadītāja

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viesturs Jansons – Tallinas Mūzikas un baleta skolas pasniedzējs, Igaunijas Nacionālās operas solists

Natālija Ilvesa – horeogrāfe, romu deju ansambļa “Al Sol” un interešu skolas “Khamoro” dibinātāja un mākslinieciskā vadītāja

Anna – Maria Laius – horeogrāfe un dejotāja, ir vadījusi meistarklases Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Īrijā, Vācijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Baltijas valstu labāko kolektīvu augstais tehniskais līmenis, stilizēti un spilgti tērpi, izpildītāju radošā aizraušanās, tas viss radīja dejas  svētku atmosfēru.

Studijas “Joy” audzēkņiem, skolotājiem un vecākiem uzvara šajā konkursā bija ļoti nozīmīga un vērtīga:

Studijas “Joy” deju grupa  “Richard” – 1. vieta ar deju  “Adieu mon Ami” (vecuma kategorija 11-14 gadi)

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Studijas “Joy” ielu deju grupa  – 2. vieta ar deju  “Vabadus” (vecuma kategorija 15-19 gadi)

Studija “Joy” & Läänemere ģimnāzija -1. vieta ar deju “Pärast kooli” (vecuma kategorija 7-10 gadi)

Studija “Joy” & Läänemere ģimnāzija – 1. vieta ar deju  “Nõiduslik mets” (vecuma kategorija 11-14 gadi)

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Studija “Joy” & Läänemere ģimnāzija – 2. vieta ar deju “Matrix” (vecuma kategorija 11-14 gadi)

Liels paldies studijas “Joy” pedagogiem, audzēkņiem, vecākiem par lielisko kopdarbu!

Studijas “Joy” darbs turpinās un notiek gatavošanās tradicionālajam studijas “Joy”  28. ziemas koncertam, kas norisināsies 28. janvārī Valgas  kultūras un interešu centrā!

Vienlaicīgi ar studijas radošo darbību, jau trešo gadu ar gādīgu cilvēku palīdzību pamazām cenšamies izremontēt turpmākajam darbam nepieciešamās telpas Aia 20,  kuras studijai “Joy” piešķīra Valgas pašvaldība.

Informāciju sagatavoja: Laura Krastiņa, studijas “Joy” pāsrtāve

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.