Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Strenču slimnīcā notiks reģiona ģimenes ārstu informatīvā diena

VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” (turpmāk- Slimnīca), 21. oktobrī, plkst.10.00, Strenčos, Valkas ielā 11, aicina Vidzemes reģiona ģimenes ārstus uz klātienes informatīvo dienu, kuras ietvaros Slimnīcas speciālisti iepazīstinās un sniegs plašāku ieskatu Slimnīcā piedāvāto pakalpojumu klāstā, pacientu ārstēšanā un rehabilitācijā, izceļot tieši Slimnīcas plašās rehabilitācijas iespējas un psihiatriskās rehabilitācijas Dienas stacionāra pieejamību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākuma mērķis ir veicināt starpdisciplināro sadarbību Vidzemes reģiona ietvaros, uzlabojot psihiatrisko un narkoloģisko pakalpojumu pieejamību. Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Pasākuma programma pieejama šeit.

Dienas kārtībā: Slimnīcas speciālistu profesionālās lekcijas par ģimenes ārstiem saistošām psihiskās veselības tēmām, t.i., praktiski psihiatru padomi ģimenes ārstiem psihiska spektra traucējumu atpazīšanai un ārstēšanai, narkoloģiskās palīdzības pieejamība u.c., kā arī iespēja iepazīt rehabilitācijas darba metodes un Slimnīcā pieejamo infrastruktūru.

Informāciju sagatavoja: Alīna Kitnere, VSIA “Strenču PNS” stratēģisko vadības procesu vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.