Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Strenču slimnīcā aizvadīta starpnozaru projekta “Vidzeme iekļauj” tikšanās

Publicitātes foto.

Ceturtdien, 1.decembrī, projekta “Vidzeme iekļauj” ietvaros, VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” (turpmāk- Slimnīca) viesojās Vidzemes reģiona grupu māju, dzīvokļu pakalpojuma sniedzēju pārstāvji. Tikšanās mērķis bija veicināt savstarpējo sadarbību starp Slimnīcu un sociālo pakalpojumu sniedzējiem, vienlaikus veicinot diskusiju par deinstitualizācijas procesiem, esošajiem pakalpojumiem un to pielāgošanu klientiem ar psihiska spektra traucējumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Slimnīcas galvenā ārste I. Bauska norāda: “Veselības aprūpes un sociālo nozaru ikdienas darbs ir pēctecīgs un saistīts. Abas nozares sniedz uz pacientu/klientu orientētu pakalpojumu, kura mērķis ir sniegt nepieciešamo atbalstu pakalpojuma saņēmējam. Kopīgas tīklošanas tikšanās un diskusijas ir svarīgas abām pusēm. Tas uzlabo savstarpējo sadarbību un veicina pakalpojuma pieejamību pacientam/klientam, kad tas viņam ir nepieciešams. Papildus varam pārrunāt arī ikdienas sadarbības jautājumus, veiksmīgās prakses un sasāpējušos jautājumus.”

Tikšanās laikā Vidzemes reģiona grupu māju un dzīvokļu vadītāji un Vidzemes plānošanas reģiona pārstāvji apmeklēja Slimnīcas rehabilitācijas centru “RASA” un psihiatriskās rehabilitācijas dienas stacionāru. Diskusiju sadaļā padziļinātāk tika aplūkoti jautājumi saistībā ar atbalsta sniegšanu klientiem ar psihiska spektra traucējumiem.

Informāciju sagatavoja: Alīna Kitnere, VSIA “Strenču PNS” stratēģisko vadības procesu vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.