Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Strenčos sadejos senioru deju kolektīvi

SDK “Madaras”. Publicitātes foto.

5.augustā Strenču brīvdabas estrādē uz pamatīgu sadancošanos kopā sabrauks senioru deju kolektīvi. Skatītāju priekam notiks lielkoncerts “Deju virpulī”, kurā piedalīsies vairāk nekā trīsdesmit senioru deju kolektīvi no Latvijas un viesi no Igaunijas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Strenčos solījuši ierasties dejotāji tepat no Vidzemes – tuvāki un tālāki kaimiņi no  Valkas, Smiltenes, Limbažu, Madonas, Ķekavas novadiem, arī no Kurzemes – Tukuma, Talsu un Kuldīgas novadiem. Būs viesi no Zemgales – Jelgavas, Bauskas, Dobeles novadiem, bet vistālāko ceļu mēros dejotāji no Latgales – Preiļu, Balvu, Krāslavas, Varakļānu un Rēzeknes novadiem.

Pirms koncerta plkst. 13.00 notiks kolektīvu gājiens cauri pilsētai no Strenču Kultūras centra uz brīvdabas estrādi. Gājiens virzīsies pa Baznīcas – Pulkveža Zemitāna – Rīgas – Beverīnas – Pulkveža Brieža – Ozola ielām. Aicinām strencēniešus atbalstīt gājiena norisi!

Koncerta viesis – dziedātājs un dziesmu autors Mārtiņš Kanters vadīs koncerta programmu un noteikti arī iepriecinās ar savām dziesmām. Sveicienus koncerta dalībniekiem veltīs arī folkloras kopa “Mežābele”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Senioru deju lielkoncerti Strenčos jau ir kļuvuši par tradīciju. Aizvadītā gada augustā Strenču Kultūras centra senioru dāmu deju kopa “Madaras” svinēja savu 15. jubileju, aicinot kopā draugu kolektīvus no apkārtnes. Koncertā ar dziesmām viesojās šarmantais dziedātājs Ainars Bumbieris.

Senioru deju kolektīvu koncerti vienmēr ir krāšņi, atraktīvi un dzīvespriecīgi, tāds tas solās būt arī šoreiz. Aicinām apmeklēt! Uz tikšanos Strenčos pie Gaujas!

Informāciju sagatavoja: Ginta Gailīte, Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.