Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Stāsies spēkā izmaiņas autobusu maršrutos Smiltenes novadā

Foto: Sandra Pētersone

No šī gada 13. februāra stājas spēkā izmaiņas sešos reģionālo autobusu maršrutos, ko apkalpo SIA “VTU Valmiera” un kas ir saistoši Smiltenes novada pasažieriem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Reģionālās nozīmes maršruta nr. 5422 Smiltene–Launkalne–Pamatskola rīta reisā plkst. 07.52 no pieturas Pamatskola un maršruta nr. 5424 Smiltene–Ķieģeļceplis–Launkalne–Smiltene pēcpusdienas reisā plkst. 16.10 no Smiltenes autoostas autobuss turpmāk neveiks iebraucienu no Vidzemes šosejas līdz pieturai Brantu pagrieziens.

Reģionālās nozīmes maršrutā nr. 5429 Vireši–Trapene–Vireši autobuss turpmāk otrdienās, trešdienās un piektdienās mācību laikā pēcpusdienās uzsāks reisu plkst. 16.03 no pieturas Gaismas (līdz šim kursēja no pieturas Vireši plkst. 15.50) un darba dienu rītos, no pirmdienas līdz piektdienai, mācību laikā uzsāks reisu plkst. 07.18 no pieturas Gaujiena (līdz šim kursēja no pieturas Vireši plkst. 07.23). Minētajā maršrutā pēcpusdienas reisā autobuss turpmāk pirmdienās un ceturtdienās mācību laikā izbrauks no pieturas Gaismas plkst. 14.10 (līdz šim izbrauca no pieturas “Vireši” plkst. 14.20. Izmaiņas veikta, jo šajos reisos nebija pieprasījuma pēc pakalpojuma pieturā Vireši.

Reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus minētajos maršrutos nodrošina SIA “VTU Valmiera”. Izmaiņas Autotransporta direkcija saskaņojusi ar Vidzemes plānošanas reģionu.

Informāciju sagatavoja: Sanita Heinsberga, VSIA “Autotransporta direkcija” sabiedrisko attiecību speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.