Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Šonedēļ Valkā ar auksto asfaltu uzsākta ielu bedrīšu “lāpīšana”

Aizvadītās nedēļas nogalē, pateicoties salīdzinoši siltajam laikam, uz Valkas pilsētas ielām un laukumiem strauji kusa sniegs, dažviet veidojot neizbrienamas ūdens peļķes. Dažviet pie sabiedriskajām ēkām un pagalmos vēl nav izkusuši arī sniega vaļņi un sastumtās kaudzes. Taču ir vēl viena liela bēda. Proti, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, situācija nav uzlabojusies ne par mata tiesu arī šopavasar – diemžēl no pilsētas ielām sniegs nokūst kopā ar asfaltu.

Labā lieta, ja naktī nedaudz piesalst, bet dienā spīd saule un pūš vējš, pavasara ūdens no ielām un ietvēm pamazām pazūd. Diemžēl bedres gan nepazūd.

Aizvadītajā nedēļā laikraksta “Ziemeļlatvija” elektroniskajā pastkastē ienāca vēstule, kurā vēstīts par Tirgus ielas bēdīgo stāvokli. Vēstulē izteikti pārmetumi arī par to, ka šoziem, tīrot mājas pagalmus, sniegu sastūma augstos vaļņos, nevis to izveda.

Taču apsekojot pilsētas ielas, jāteic, ka situācija Tirgus ielā nav vēl tā pati kliedzošākā. Piemēram, vietām Varoņu iela ir vēl vairāk bedru izraibināta. Šķiet, visbēdīgākā situācijā ir ceļš garām pilsētas stadionam virzienā uz Smilteni. Šajā vietā šoferi brauc pa ceļa vienu pusi, bet, ja pretim brauc otra automašīna, ir jāpiestāj un jānobrauc ceļa bedrainajā pusē.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.