Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Šogad Notāru dienas notiks divas dienas

Notāru dienu ietvaros zvērināts notārs Harijs Rubenis sniegs bezmaksas konsultācijas Smiltenē, Dārza ielā 11. Foto: Jānis Deinats

Šogad Notāru dienu ietvaros trešdien, 8. martā, un ceturtdien, 9. martā, no pulksten 10 līdz 14 ikviens Latvijas iedzīvotājs varēs saņemt bezmaksas notāru konsultācijas visos zvērinātu notāru birojos Latvijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konsultācijas noritēs klātienē. Ikvienam būs iespēja saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, kas saistīti ar nekustamo īpašumu.

Pieaugot vispārējai nedrošībai un pasliktinoties ekonomiskajai situācijai, aizvadītā gada laikā palielinājies to Latvijas iedzīvotāju skaits, kuri vērsušies pie zvērinātiem notāriem pēc dažāda veida palīdzības darījumos ar nekustamo īpašumu. Vienlaikus augusi arī krāpnieku aktivitāte, steidzot izmantot iedzīvotāju lētticību. Mudinot iedzīvotājus pirms juridiska rakstura lēmumu pieņemšanas konsultēties ar jomas speciālistiem, Latvijas Zvērinātu notāru padomes rīkotajās ikgadējās Notāru dienās tiks turpināta pērn uzsāktā tēma par riskiem darījumos ar nekustamo īpašumu.

Lai apkopotu krāpšanas upuru stāstus, brīdinātu līdzcilvēkus un tādējādi nepieļautu līdzīgu krāpšanas gadījumu atkārtošanos, notāri izveidojuši īpašu interneta vietni www.daliespieredze.lv. Tajā ikviens Latvijas iedzīvotājs var ierakstīt savu stāstu un dalīties tajā ar notāriem, nepieciešamības gadījumā arī saņemot notāru konsultāciju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Zvērināta notāra Harija Rubeņa, kas apmeklētājus pieņem Valkā un Smiltenē, palīdze Diāna Jūga informē, ka trešdien un ceturtdien Notāru dienu ietvaros notārs apmeklētājus pieņems Smiltenē, Dārza ielā 11.

“Notārs šajās dienās strādā Smiltenē, tāpēc apmeklētāji varēs saņemt bezmaksas konsultācijas. Iepriekšējais pieraksts uz konsultāciju nav nepieciešams, būs jāgaida rindā,” skaidro D. Jūga.

Lai noskaidrotu dzīvesvietai tuvāko zvērinātu notāru biroju, iedzīvotāji aicināti apmeklēt interneta vietni. Piemēram, Valkas novada iedzīvotāji var doties uz Valmieru vai Smilteni.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.