Smilteniešiem zaudējums Valmierā

Zaudējumu “Optibet Nākotnes līgas” 18. kārtas spēlē piedzīvoja FK “Smiltene/BJSS” futbolisti, kas Valmierā ar 0:5 (0:3) piekāpās “Valmiera FC-2/VSS” vienībai.

Smilteniešiem spēle pret Latvijas virslīgas līderu “Valmiera FC” dublieru komandu neveicās, jau pirmajā puslaikā smiltenieši divreiz raidīja bumbu savos vārtos – 10. minūtē Jānis Rīders, 23. minūtē Dairis Zariņš, kurš vēlreiz bumbu savos vārtos raidīja 58. minūtē. Vēl pa vieniem vārtiem valmieriešu labā guva komandas leģionāri, finālsvilpei skanot, laukuma saimnieki svinēja uzvaru ar 5:0.

Pirmā apļa spēlē 8. maijā savā laukumā smiltenieši valmieriešiem sīvā cīņā piekāpās ar 2:3.

Pēc 18 spēlēm FK “Smiltene/BJSS” Latvijas futbola čempionāta pirmās līgas turnīra tabulā ar 12 punktiem 14 komandu konkurencē atrodas priekšpēdējā, 13. vietā.

Nākamo spēli Smiltenes futbolisti aizvadīs savā laukumā, kad 18. septembrī uzņems “RFS-2” vienību. Spēles sākums pulksten 14.