Smilteniešiem zaudējums Rīgā

Zaudējumu Latvijas futbola čempionāta “Optibet Nākotnes līgas” astotās kārtas spēlē svētdien, 28. maijā, piedzīvoja FK “Smiltene/BJSS” futbolisti, kas viesos ar 1:5 (0:3) atzina futbola kluba “Beitar” pārkāpumu.

Visi ļoti ātri nonāca vadībā ar divu vārtu pārsvaru – jau 10. minūtē gūstot pirmos vārtus, bet vēl pēc septiņām minūtēm panākot jau 2:0, pēc kā smilteniešu treneris Normunds Zvejnieks veica spēlētāju maiņu. Tomēr vēl līdz puslaika pārtraukumam rīdzinieki panāca 3:0, vārtus gūstot puslaika kompensācijas laikā.

Otrā puslaika sākumā Zvejnieks veica vēl vienu maiņu, taču “Beitar” puslaika septītajā minūtē panāca jau 4:0.

Smilteniešu uzbrukumi ar panākumu vainagojās 61. spēles minūtē, kad “goda vārtus” guva Kaspars Rozgailis.

Tam sekoja trīs Smiltenes kluba spēlētāju maiņa, taču laukuma saimnieki drīz vien pēc tam raidīja Dagņa Sausā vārtos bumbu jau piekto reizi spēlē, pēc kā Eduards Deičs saņēma otro dzelteno kartīti spēlē, atstājot smilteniešus mazākumā.

Spēles finālsvilpei skanot, rezultāts uz spēles tablo vēstīja – 5:1 “Beitar” labā.

Pēc šīs spēles “Smiltene/BJSS” Latvijas futbola čempionāta pirmās līgas grupu turnīrā ar deviņiem punktiem 14 komandu konkurencē ieņem 10. vietu.

Nākamo spēli smiltenieši aizvadīs sestdien, 3. jūnijā, kad savā laukumā tiksies ar “Rēzeknes” futbolistiem, kas tabulā atrodas priekšpēdējā vietā. Spēles sākums Tepera stadionā pulksten 13.