Smilteniešiem zaudējums Jelgavā

Sestdien, 28.maijā, Latvijas futbola čempionāta “Optibet Nākotnes līgas” spēlē “Smiltene/BJSS” viesos ar 0:1 (0:1) piekāpās FS “Jelgava” futbolistus.

Pirmajā puslaikā smiltenieši darbojās piesardzīgi, kamēr laukuma saimnieki pārliecinoši kontrolēja notikumus laukumā un izveidoja daudz bīstamu situāciju. Spēles 17.minūtē laukuma saimnieki guva pirmos, un kā izrādījās, arī spēles vienīgos vārtus.

Otrajā puslaikā smiltenieši spēlēja pārliecinošāk, vairāk kontrolēja bumbu, izveidoja vairākus bīstamus vārtu gūšanas momentus, taču raidīt bumbu pretinieku vārtos tā arī neizdevās.

Smilteniešiem šis bija ceturtais zaudējums šosezon un piektā neuzvārētā spēle pēc kārtas, pēdējo uzvaru Smiltenes futbolisti izcīnīja 23.aprīlī sava laukumā pret FK “Salaspils” (2:1).

Pēc astoņām kārtām “Smiltene/BJSS” ar astoņiem punktiem turnīra tabulā ieņem devīto vietu.

Nākamo pirmās līgas spēli smiltenieši aizvadīs 19.jūnijā, kad savā laukumā tiksies ar “Grobiņas SC/LFS” komandu, kas tabulā ar 18 punktiem atrodas ceturtajā vietā.