Smiltenieši uzvar pirmajā mājas spēlē

Uzvaru pirmajā Reģionālās basketbola līgas spēlē savā laukumā trešdien, 19. oktobrī, izcīnīja BK “Smiltene/BJSS”, kas savu līdzjutēju priekšā ar 85:64 (12:19, 19:18, 26:17, 28:10) pārspēja BK “Ādaži/Carnikava”.

Spēles pirmajā ceturtdaļā viesi atradās vadībā, vienubrīd pat ar +9 punktiem, neļaujot smilteniešiem pietuvoties tuvāk par septiņu punktu deficītu pēc pirmajām 10 minūtēm.

Otrajā ceturtdaļā Smiltenes basketbolisti turpināja pakaļdzīšanos, pa laikam nonākot līdz -2 punktu atstatumam, tomēr pēc pirmā puslaika viesi atradās vadībā ar 37:31.

Izlīdzināt rezultātu smiltenieši spēja, kad līdz trešās trešdaļas beigām bija atlikušas divas minūtes un 14 sekundes, bet vadību pārņēma nepilnas divas minūtes pirms ceturtdaļas beigām ar Klāva Bērziņa trīspunktu metienu. Ceturtdaļai noslēdzoties, mājiniekiem +3 punktu vadība.

Spēles pēdējās 10 minūtēs viesiem vēl izdevās pietuvoties līdz -1 punktam trešajā minūtē, tomēr turpinājumā laukuma saimnieki pārsvaru audzēja, spēli uzvarot ar +21 punktu.

21 punktu uzvarētāju rindās guva Tomass Rozenbergs, 14 punkti Artim Ozolam, 12 punktus guva Kaspars Paegle, Klāvs Bērziņš atzīmējās ar 11 punktiem.

Reģionālās basketbola līgas Centra zonas turnīra tabulā smiltenieši pēc trim spēlēm ar trim punktiem atrodas 1. vietā.

Nākamo Reģionālās basketbola līgas spēli “Smiltene/BJSS” aizvadīs 26. oktobrī, kad viesosies pie Salaspils Sporta skolas basketbolistiem.