Smiltenieši sagrauj Rēzekni

Graujošu uzvaru Latvijas futbola čempionāta “Optibet Nākotnes līgas” devītās kārtas spēlē savā laukumā svinēja FK “Smiltene/BJSS” futbolisti, kas ar 5:1 (3:1) pārspēja “Rēzeknes” vienību.

Spēles raksturu iezīmēja jau pats spēles sākums, kad pirmajās desmit minūtēs tika gūti trīs vārti – jau pirmajā minūtē smilteniešus vadībā izvirzīja Oskars Stupelis, pēc divām minūtēm rēzeknieši rezultātu izlīdzināja, bet spēles 10. minūtē Oskars Stupelis guva savus otros vārtus šajā spēlē.

Turpinājumā vārtu birums nedaudz pierima, Smiltenes komandas labā nākamos vārtus spēles 33. minūtē guva Madis Oskars Miķelsons, komandām dodoties puslaika pārtraukumā pie rezultāta 3:1.

Līdz nākamajam vārtu guvumam bija jāgaida līdz pat 79. minūtei, kad precīzs bija Dāvis Krieviņš, panākot jau 4:1 smilteniešu labā.

Punktu rēzekniešu mocībām spēles kompensācijas laikā pielika Klāvs Grosbergs, realizējot 11 metru soda sitienu, “Smiltenei/BJSS” izcīnot šīs sezonas lielāko uzvaru – 5:1.

Pēc šīs uzvaras Latvijas futbola čempionāta pirmās līgas turnīra tabulā FK “Smiltene/BJSS” ar 12 punktiem 14 komandu konkurencē ieņem septīto vietu.

Nākamo spēli smiltenieši aizvadīs piektdien, 9. jūnijā, kad Latvijas kausa izcīņas trešās kārtas spēlē viesos tiksies ar trešās līgas vienību JRFPC “Upesciema Warriors”. Pirmās līgas turnīrā Smiltenes komandai nākamā spēle tikai 1. jūlijā, pret “Riga FC” dublieriem.