Smiltenieši piedzīvo sagrāvi

Graujošu zaudējumu “Optibet Nākotnes līgas” 12.kārtas spēlē svētdien, 24.jūlijā, piedzīvoja FK “Smiltene/BJSS”, kas viesos ar 0:6 (0:1) piekāpās JDFC “Alberts” futbolistiem.

Pirmajā puslaikā smilteniešiem izdevās zaudēt tikai vienus vārtus, jau spēles 12.minūtē, tomēr otrajā spēles daļā laukuma saimnieki savu pārsvaru realizēja piecos vārtu guvumos, sagādājot Smiltenes futbolistiem septīto zaudējumu šosezon.

Nākamajā spēlē smilteniešiem palīdzēt nevarēs Eduards Deičs, kas svētdienas spēlē saņēma divas dzeltenās kartītes. Vēl jāatzīmē komandas problēmas ar sastāva komplektāciju – uz rezervistu soliņa FK “Smiltene/BJSS” bija tikai divi spēlētāji. Komandas sastāva nokomplektēšana vasaras laikā ir galvenā problēma, kas neļauj Smiltenes futbolistiem aizvadīt pilnvērtīgu pirmās līgas sezonu un cīnīties par augstām vietām, kā sākotnēji bija plānots.

Pēc šā zaudējumu Smiltenes vienība ar 11 punktiem turnīra tabulā 14 komandu konkurencē ieņem 11.vietu.

Nākamo “Optibet Nākotnes līgas” spēli “Smiltene/BJSS” aizvadīs sestdien, 30.jūlijā, kad savā laukumā tiksies ar FK “Tukums 2000/TSS-2” vienību, kas tabulā ar septiņiem punktiem ieņem priekšpēdējo, 13.vietu. Spēles sākums pulksten 15:00.