Smiltenieši pārtrauc zaudējumu sēriju

Svētdien, 22.maijā, FK “Smiltene/BJSS” futbolisti “Optibet Nākotnes līgas” septītās kārtas spēlē savā laukumā cīnījās neizšķirti 3:3 (2:2) ar “Rēzekne” futbolistiem.

Spēles sākums veiksmīgāks izrādījās pretiniekiem, kas 24. un 28.minūtē guva vārtus, izvirzoties vadībā ar 2:0. Tomēr jau nepilnas 10 minūtes vēlāk Robertam Siksalietim izdevās vienus vārtus atgūt, bet vēl pēc četrām minūtēm Valters Gaismiņš rezultātu izlīdzināja.

Otro puslaiku smiltenieši iesāka ar pārliecinošu bumbas kontroli, izveidojot bīstamas situācijas pie pretinieku vārtiem, tomēr vārtus gūt neizdevās. Spēles 56. minūtē rēzeknieši atkal izvirzījās vadībā un šāds rezultāts saglabājas līdz pat spēles pēdējai minūtei, kad 89.minūtē Edgars Jansons ar precīzu sitienu pārtrauca smilteniešu zaudējumu sēriju, ļaujot komandai pēc trim zaudējumiem izcīnīt vienu punktu.

Pēc šī neizšķirta FK “Smiltene/BJSS” ar septiņās spēlēs izcīnītiem astoņiem punktiem ieņem devīto vietu 14 komandu konkurencē.

Nākamo pirmās līgas spēli smiltenieši aizvadīs sestdien, 28.maijā, kad viesos tiksies ar turnīra līderiem FS “Jelgava” futbolistiem, kas uzvarējuši visas septiņas šās sezonas spēles, guvuši tajās 27 un zaudējuši tikai trīs vārtus.