Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes vidusskolas skolotājai Annai Lavrinovičai apbalvojums “Par mūža ieguldījumu izglītībā”

Foto: No personīgā arhīva

Smiltenes vidusskolai jaunais gads atnācis ar vēl vienu skaistu ziņu – skolēnu ļoti mīlētajai, enerģiskajai, sirdsgudrajai, ilggadējai dabaszinību un bioloģijas skolotājai Annai Lavrinovičai piešķirts Draudzīgā Aicinājuma fonda apbalvojums “Par mūža ieguldījumu izglītībā”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Smiltenes vidusskola Annai Lavrinovičai ir pirmā un vienīgā darba vieta, kur aizrautīgā darbā pagājuši 45 gadi. Anna Lavrinoviča dzimtā puse ir Latgale, bet kad viņa 1978. gadā pēc augstskolas pirmoreiz atbraukusi uz Smiltenes vidusskolu un ieraudzījusi tās balto bērzu birzi, bijusi sajūta, ka nonākusi paradīzē. Skolotāja joprojām ar lielu pateicību atceras Smiltenes vidusskolas ilggadējo bioloģijas skolotāju Rūtu Būmani, kura viņai pirmajos darba gados ļoti palīdzējusi.

Smiltenes vidusskolas kolektīvs ir pateicīgs skolotājai Annai Lavrinovičai par skolēnu izaugsmei veltītajiem mūža gadiem un no sirds priecājas, ka skolotāja joprojām turpina dalīties savā bagātajā pieredzē.

Absolventi par skolotāju Annu Lavrinoviču saka – ļoti sirsnīga, radošām iecerēm bagāta skolotāja un  klases audzinātāja, kura daudziem skolēniem palīdzējusi sagatavoties un ar labiem panākumiem startēt bioloģijas valsts olimpiādēs. Draudzīgā Aicinājuma fonda apbalvojumu svinīgā pasniegšana notiks 27. janvārī.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.