Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes tehnikumā notiks Informācijas diena

21.aprīlī plkst.10.00 Smiltenes tehnikumā, Kalnamuižā 44 notiks Informācijas diena. Jaunie audzēkņi, kā arī pieaugušie, kurus interesē mūžizglītības un interešu izglītības piedāvājumi, – laipni aicināti! Plkst.12.00 Informācijas diena skolas struktūrvienībā Alsviķos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dalībnieku reģistrācija – no plkst. 9.30.

10.00 – tikšanās skolas zālē, tehnikuma pašdarbības kolektīvu koncerts,

10.40 – ekskursija profesionālās izglītības pasaulē, meistarklases.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākuma laikā būs pieejamas arī karjeras konsultācijas. Ekskursijas profesionālajā izglītībā iespējamas arī citā laikā, iepriekš sazinoties ar skolu.

Smiltenes tehnikuma moto aicina: “Kāp, lai augtu!” Ir jākāpj, lai pa 120 pakāpieniem no pilsētas nokļūtu Kalnamuižā, kur atrodas skola. Mazas kāpnītes ved arī uz tehnikuma absolventu taku, jo simboliski ar kāpšanu kalnā var salīdzināt cilvēka izaugsmes ceļu, kuram vajadzētu būt tikpat garam kā viņa mūžs. Taču viss sākas ar kādu konkrētu mērķi. Tevi interesē profesijas, kuras var apgūt Smiltenes tehnikumā? Vēlies iepazīties ar skolas mācību vidi –  mazo dzīvnieku veterināro klīniku, mācību restorānu, Latvijā vienīgo traktortehnikas simulatoru klasi, būvniecības manēžu un nesen renovētajām dienesta viesnīcām?

Uz tikšanos – Smiltenes tehnikuma Informācijas dienā!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.