Smiltenes pirmajai komandai neizšķirts, otrajai – uzvara

Pie neizšķirta tikuši FK “Smiltene/BJSS” futbolisti, kas sestdien, 2.oktobrī, “Optibet Nākotnes līgas” spēlē savā laukumā cīnījās neizšķirti 2:2 (1:1) ar “Grobiņas SC” vienību.

Pirmie vārtus jau spēles devītajā minūtē guva viesi, tomēr īsi pirms puslaika beigām, 42.minūtē, smiltenieši rezultātu izlīdzināja ar Daira Zariņa precīzu sitienu.

Otrā puslaika sākumā Smiltene izvirzījās vadībā pēc Edgara Jansona vārtu guvuma, tomēr uzvaru izcīnīt neizdevās, jo 74.minūtē viesi panāca 2:2.

Šis Smiltenes vienībai ir otrais neizšķirts pēc kārtas pēc septiņu zaudējumu sērijas.

Turnīra tabulā ar 12 spēlēs izcīnītiem deviņiem punktiem joprojām atrodas pēdējā, 10.vietā, par vienu punktu atpaliekot no “Saldus SS/Leevon”, par diviem no “JDFS Alberts” un FK “Dinamo Rīga” vienībām.

Nākamo spēli smiltenieši aizvadīs 9.oktobrī, kad savā laukumā tiksies ar “Albatroz SC/FK Jelgava” komandu, kam pirmā apļa spēlē viesos piekāpās ar 2:5.

Tikmēr Smiltenes otrā komanda trešās līgas ziemeļu zonas spēlē savā laukumā ar 4:3 (1:2) pārspēja FK “Cēsis”.

Smilteniešu labā pa diviem vārtiem guva Elmārs Sietinsons un Rimants Ulmis.

Turnīra tabulā pēc 10 spēlēm Smiltenes futbolisti ar 13 punktiem ieņem ceturto vietu astoņu komandu konkurencē.

Nākamo spēli “Smiltene/BJSS-2” aizvadīs 10.oktobrī, uzņemot turnīra pastarīšus, FK “Alberts”.