Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes novada uzņēmējiem piedāvā veidot sadarbību Vācijā

Smiltenes novadu ar Villihas pašvaldību Vācijā vieno ilgas draudzības saites, kuru pirmsākumi meklējami jau gandrīz 30 gadu senā pagātnē ar Smiltenes un Villihas pilsētu iedzīvotāju sadraudzību. Kopš 2017. gada Smiltenes un Villihas pašvaldības noslēgušas partnerības līgumu, lai dotu iespēju abām pašvaldībām paplašināt un stiprināt sadarbību, lai tādējādi atbalstītu Eiropas saliedēšanas procesu un veicinātu vispārīgu abu pašvaldību attīstību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai stiprinātu sadarbību uzņēmējdarbības jomā, Smiltenes novada pašvaldība aicina atsaukties novada uzņēmumus, kuriem ir interese sadarboties ar uzņēmumiem Villihas pašvaldībā. Uzņēmumi lūgti iesūtīt informāciju par saviem pakalpojumiem un produktiem, ko tie būtu gatavi piedāvāt vai eksportēt uz Vāciju, vai tieši pretēji – kādus piegādātājus tie meklē. Pašvaldība būs priecīga uzklausīt arī jebkādus citus potenciālās sadarbības priekšlikumus. Informāciju par potenciālo sadarbību līdz 2023. gada 1. oktobrim lūgums sūtīt uz e-pasta adresi modris.apsitis@smiltenesnovads.lv.

Pēc tam šī informācija tiks apkopota un nosūtīta Villihas pašvaldības parteneriem, kuri  palīdzēs atrast atbilstošus uzņēmumus Villihas pašvaldībā, lai aprspriestu potenciālās sadarbības iespējas.

Uzziņai: Villihas pilsēta, kurā dzīvo aptuveni 51 000 iedzīvotāju, atrodas Ziemeļreinas-Vestfālenes federālajā zemē, tikai aptuveni 20 km attālumā no tās administratīvā centra – Diseldorfas. Pateicoties Diseldorfas tuvumam un Villihas izdevīgajai atrašanās vietai, pilsētas teritorijā atrodas daudz gan vietēju, gan starptautisku uzņēmumu. Divos pilsētas industriālajos parkos – “Münchheide” un “Stahlwerk Becker” – šobrīd darbojas ap 1200 uzņēmumu no 24 pasaules valstīm. Lielākās pārstāvētās nozares ir mašīnbūve, tērauda tirdzniecība un elektronikas iekārtu vairumtirdzniecība gan industriālajam sekotram, gan plaša patēriņa tirgum.

Informāciju sagatavoja: Modris Apsītis,Smiltenes novada pašvaldības Attīstības un plānošanas nodaļas vadītājas vietnieks uzņēmējdarbības jautājumos

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.