Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes novada pašvaldības domes sēdē lemj 42 jautājumus

Trešdien, 25. janvārī, aizvadīta kārtējā ikmēneša Smiltenes novada pašvaldības domes sēde, novada deputāti izskatīja pavisam 42 sēdes darba kārtībā iekļautus jautājumus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Deputāti lēma  par lokālplānojuma vēja elektrostaciju parkam “Augstkalni” Smiltenes novadā 1. redakcijas nodošanu publiskajai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai. Darba kārtībā bija iekļauti arī jautājumi par Smiltenes novada pašvaldības kapsētu statusu noteikšanu un projekta “Drustu kapsētas digitalizācija” sagatavošanu un projekta īstenošanai nepieciešamo līdzfinansējumu.

Deputāti sprieda arī par finansējuma piešķiršanu sporta atbalstam 2023. gadā un projekta “Bērnu rotaļu laukuma ierīkošana Raunas pagastā” sagatavošanu un projekta īstenošanai nepieciešamo līdzfinansējumu, izskatīja ideju konkursa “Smiltenes novada pašvaldības apbalvojums” nolikumu un daudzus citus jautājumus. Apstiprināšanai bija sagatavoti arī vairāki pašvaldības domes saistošie noteikumi: “Par Smiltenes novada simboliku”, “Par reklāmas izvietošanu publiskās vietās un vietās, kas vērstas pret publisku vietu Smiltenes novadā” un “Par brīvprātīgās iniciatīvas pabalstiem Smiltenes novada pašvaldībā”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.