Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes novada pašvaldībā jauna deputāte

Iluta Apine. Publicitātes foto.

Smiltenes novada pašvaldības domē darbu uzsākusi jauna deputāte Iluta Apine. Ikdienā viņa vada Apes pirmsskolas izglītības iestādi “Vāverīte”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau rakstījām, ka darbu Smiltenes novada pašvaldības domē decembrī pārtrauca ilggadējā deputāte Ilze Vergina (“Jaunā Vienotība”),  pieņemot deputātes mandātu 14. Saeimā. Pēc viņas nākamā kandidāte uz Smiltenes novada deputāta vietu pēc pašvaldību vēlēšanu rezultātiem no partijas “Jaunā Vienotība” ir Iluta Apine.

Viņa turpinās Ilzes Verginas darbu Smiltenes novada pašvaldības Finanšu un attīstības jautājumu pastāvīgajā komitejā un Izglītības, kultūras un sporta jautājumu pastāvīgajā komitejā. 

Iluta Apine apzinās, ka tagadējais Smiltenes novads ir daudz lielāks, bet deputātiem tāpat jāmācās klausīties un dzirdēt, ko runā novada iedzīvotāji, lai varētu viņiem palīdzēt.

“Man kā izglītības nozares pārstāvei prioritārā ir šī joma. Saprotot situāciju, kas notiek apdzīvotajās vietās, uzskatu, ka bērniem tik un tā ir jāsaņem kvalitatīva izglītība neatkarīgi no tā, kur viņi dzīvo. Otra, manuprāt, sāpīgā lieta ir tā, ka novadā trūkst apdzīvojamās platības. Daudzas jaunās ģimenes pārceļas no Rīgas, bet nav, ko īrēt. Jaunieši ar savu rocību nevar atļauties nopirkt māju, tādēļ risinājums varētu būt īres dzīvokļi,” domā Iluta Apine.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.