Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes novada pašvaldība aicina izvērtēt iespēju izmitināt ģimenes no Ukrainas

Ņemot vērā notikumus Ukrainā, aicinām atsaukties Smiltenes novada pašvaldības uzņēmējus un  iedzīvotājus apsvērt savas iespējas uz laiku izmitināt ģimenes no Ukrainas, ja tāda vajadzība būs nepieciešama.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šobrīd pašvaldība ir apzinājusi savus rīcībā esošos izmitināšanas resursus novada teritorijā, taču tas var nebūt gana liels resurss valstī plānotajai Ukrainas bēgļu uzņemšanai, tādēļ aicinām atsaukties uzņēmējus un iedzīvotājus, kas būtu gatavi sniegt šāda veida atbalstu. 

Iedzīvotājiem, kas ir izvērtējuši savas iespējas un ir gatavi izmitināt ģimenes no Ukrainas, aicinām aizpildīt elektroniski sagatavotu aptaujas anketu ŠEIT.

Vēršam uzmanību, ka šobrīd Valsts atbalsts iedzīvotājiem, kas ir gatavi sniegt šāda veida atbalstu vēl tikai tiek plānots, tādēļ jārēķinās, ka kādu brīdi  uzņemtās ģimenes būs jāatbalsta arī materiāli.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ja rodas kādi jautājumi, kas saistīti ar norisēm pašvaldībā saistībā ar Ukrainas ģimeņu uzņemšanu, vai citiem jautājumiem, aicinām sazināties ar Smiltenes novada sabiedrisko attiecību un komunikācijas speciālisti Aiju Kramiņu, tālrunis + 371 29613117 – vai sūtiet savus jautājumus vai priekšlikumus uz informatīvo e-pastu: atbalstsukraina@smiltenesnovads.lv

Būsim stipri!

Informāciju sagatavoja: Linda Beitika, Smiltenes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.