Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes novada novusisti piedalās Latvijas čempionāta posmā

Sestdien, 3.septembrī, notika Latvijas Novusa federācijas organizētā Latvijas atklātā individuālā čempionāta novusā atlases pirmais posms, informē NK “Vidzemnieki” vadītājs Mārtiņš Kalns.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensības notika 12 grupās: Priekulē, Talsos, Bērvircavā, Piņķos, Rīdzenē, Ķekavā, Pociemā un Salā, kurās kopumā startēja ap 190 sportisti (ap 16 sportistiem katrā grupā).

Smiltenes novada novusa komandas NK “Vidzemnieki” sportisti Arvis Markuss, Jānis Babulis tika iedalīti D10 atlases grupā, Mārtiņš Kalns, Māris Sebris, Jānis Āre – D11 atlases grupā, abu grupu izspēles norisinājās Pociemā. Tehnisku iemeslu dēļ piedalīties nevarēja M.Sebris un A.Markuss.

No katras grupas pirmās sešas vietas izcīnījušie sportisti ieguva tiesības piedalīties atlases otrajā kārtā.

D10 grupā Jānis Babulis ar izcīnītiem 20 punktiem (par uzvaru 4:0, 4:1, 4:2 ir 3 punkti, par uzvaru, 4:3 – 2 punkti, par zaudējumu 3:4 – 1 punkts, par zaudējumu 2:4, 1:4, 0:4 – 0 punkti) izcīnīja sesto vietu grupā (grupas līderim 32 punkti) un iespēju cīnīties otrajā kārtā.

D11 grupā Mārtiņš Kalns ar 27 punktiem izcīnīja trešo vietu grupā un iespēju cīnīties atlases otrajā kārtā, Jānis Āre ar 17 punktiem (grupas līderim 28 punkti) izcīnīja devīto vietu grupā un otrajā kārtā nespēlēs.