Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes novada kolektīvi var tikt pie jauniem tērpiem

Foto: dejotprieks.wordpress.com

2023.gads aizritēs arī XXVII Vispārējo latviešu dziesmu un XVII Deju svētku zīmē. Tiem Smiltenes novada amatiermākslas kolektīviem, kuros varbūt nav līdz galam nokomplektēti tērpi vai arī ir vajadzīgi tērpi mēģinājumiem, ir iespēja startēt Smiltenes novada  biedrības “Abulas lauku partnerība” izsludinātajā konkursā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vēl līdz 7. janvārim  pulksten 23.59 Lauku atbalsta dienesta elektroniskajā pieteikšanās sistēmā ir   iespēja sagatavot projekta pieteikumu, iesniegt to un iegūt atbalstu sava deju kolektīva, kora, ansambļa vai sporta kolektīva tērpu iegādei, informē biedrības “Abulas lauku partnerība” administratīvā vadītāja Sveta Rozīte.

Izdevība saņemt Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai līdzfinansējumu ir 12. kārtas projektu konkursā “Tērpu iegādei amatierkolektīviem un sporta kolektīviem”.

Pieejamā atbalsta summa ir pieaugusi līdz 53 552,41 eiro (no 37 246, 33 eiro). Ja nepieciešama konsultācija pieteikuma aizpildīšanai, var zvanīt uz tālruni 28368431 vai rakstīt e-pastu abulas_lp@inbox.lv.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.