Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes novada bibliotēkas aicina iepazīties ar jaunajām grāmatām

Foto: pixabay.com

Smiltenes novada bibliotēkas saņēmušas jaunas grāmatas. Piedāvājam iepazīties ar tām un izvēlēties savu lasāmvielu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Smiltenes bibliotēkā, Baznīcas laukumā 13:

Ilonas Brūveres Leimaņu dzimtas stāsts “Sniegu ēst nedrīkst”. Dzimta, kuras pārstāvji radījuši skatītājiem nozīmīgas un iemīļotas filmas, teātra un baleta izrādes un lomas, atklāti dalās domās par darbu, laiku, kurā dzīvojuši, un savstarpējām attiecībām.

Jānis Zālītis “Kam puķe zied…”. Monogrāfija par Jāni Ziemeļnieku pārliecinoši izgaismo vēl vienu autora talantu – spēju savus pētnieciskos atklājumus popularizēt nesamāksloti, intriģējoši un asprātīgi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Profesora Danilāna Zelta Likumi”. Profesors Anatolijs Danilāns skaidro daudzus sabiedrībā izplatītus mītus, sniedzot zinātnisku pamatojumu un noderīgus ieteikumus par veselīgu dzīvesveidu.

Bērnu apkalpošanas nodaļā, Gaujas ielā 1:

Ar ko mēs cits no cita atšķiramies? Un kas mums visiem ir kopīgs? Tie ir tikai daži no daudzajiem jautājumiem, uz kuriem sniegtas atbildes aizraujošajā grāmatā “Mēs esam dažādi”, kas mudina aizdomāties, cik mūsu pasaule ir daudzveidīga un brīnišķīga!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ilzes Meisteres grāmata “Mammū-ū, gribu sunīti!” būs labs palīgs, lai tiktu skaidrībā, vai ir īstais laiks, vai vispār vēlaties iegādāties suni vai citu dzīvnieciņu un vai jūsu mājoklis un ikdienas paradumi ir piemēroti tik svarīgam solim. Šī nav pamācoša padomu grāmata, bet suņu meitenes Stellas draiskie stāsti par ienākšanu autores Ilzes Meisteres ģimenē. Starp stāstiem Ilze mudina mūs katru uzdot sev svarīgus jautājumus.

Vai zināji, ka miegā nevar nošķaudīties? Ka guļ ne vien dzīvnieki, bet arī augi? Grāmata “Noslēpumainais miegs” tevi iepazīstinās ar brīnumaino miega pasauli, atklās interesantus faktus un palīdzēs rast atbildes uz jautājumiem par šo tik būtisko cilvēku dzīves sastāvdaļu. Arī uz tādiem jautājumiem, kādi līdz šim tev vēl nebija ienākuši prātā!

Ar pilnu jauno grāmatu sarakstu var iepazīties šeit.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz tikšanos bibliotēkās!

Informāciju sagatavoja: Līga Seržante, Sanita Lārmane, Smiltenes bibliotēkas vecākās bibliotekāres

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.