Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes futbolistiem zaudējums

Kārtējo zaudējumu Latvijas futbola čempionāta “Optibet Nākotnes līgas” spēlē piedzīvojuši FK “Smiltene/BJSS” futbolisti, kas viesos ar 2:5 (2:3) atzina rēzekniešu pārākumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmais puslaiks smilteniešiem vēl izskatījās cerīgs, jau pirmajā spēles minūtē viesus vadībā izvirzīja Eduards Deičs, pēc kā gan tika zaudēti divi vārti pēc kārtas, tomēr 38. minūtē Elvis Teremko spēja panākt izlīdzinājumu – 2:2. Tomēr vēl līdz puslaika pārtraukumam Smiltenes komanda atkal nonāca iedzinējos ar vienu vārtu deficītu.

Spēles 64. minūtē laukuma saimnieki panāca jau 4:2, bet smilteniešiem, lai arī viņi veica vairākas spēlētāju maiņas, rezultātu mainīt nesanāca, gluži pretēji, pašā spēles izskaņā visi Smiltenes centieni ko vērst par labu noslēdzās ar vēl vieniem zaudētiem vārtiem, kas piektajā spēles kompensācijas minūtē rēzeknieši pielika treknu punktu – 5:2.

Šis Smiltenes komandai bija sestais zaudējums pēc kārtas un devītā neuzvarētā spēle kopš pēdējās uzvaras 16. jūlijā.

Pēc 20 spēlēm FK “Smiltene/BJSS” Latvijas čempionāta pirmās līgas tabulā ar 12 punktiem 14 komandu konkurencē atrodas priekšpēdējā, 13. vietā, līgas pastarīšus “Leevon Saldus” apsteidzot par diviem punktiem.

Nākamo “Optibet Nākotnes līgas” spēli smiltenieši aizvadīs svētdien, 9. oktobrī, kad savā laukumā uzņems līgas līderus FS “Jelgava”, kam pirmajā aplī viesos piekāpās tikai ar 0:1. Spēles sākums pulksten 15.