Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes futbolistiem zaudējums Vidzemes derbijā

Zaudējumu “Optibet Nākotnes līgas” spēlē svētdien, 8.maijā, piedzīvoja “Smiltene/BJSS” futbolisti, kas Vidzemes derbijā savā laukumā ar 2:3 (0:1) piekāpās “Valmiera FC-2/VSS” spēlētājiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Spēles 24.minūtē valmieriešiem izdevās gūt vārtus ar spēcīgu tālsitienu un pirmais puslaiks noslēdzās, viesiem atrodoties vadībā ar 1:0.

Jau otrā puslaika pašā sākumā, 48. minūtē, viesi guva otros vārtus. Vēl pēc sešām minūtēm laukuma saimnieki jau nonāca iedzinējos ar 0:3, pēc kā komandas treneris Raimonds Dūmiņš nolēma veikt spēlētāju dubultmaiņu.

64.minūtē Smiltenes komandas labā vārtus guva Valters Gaismiņš, kurš ar vēl vienu vārtu guvumu atzīmējās 70.minūtē.

Spēles pēdējās 20 minūtes bija emocionālas un kartītēm bagātas, tiesnesis abu komandu spēlētājiem kopumā piešķīra četras dzeltenās un divas sarkanās kartītes. Lai arī smiltenieši 14 minūtes spēlēja skaitliskajā pārsvarā, tomēr neizšķirtu izraut neizdevās, piedzīvojot zaudējumu ar 2:3.

Šis Smiltenes futbolistiem bija otrais zaudējums pēc kārtas, tāpēc pirmās līgas turnīra tabulā “Smiltene/BJSS” pēc piecām aizvadītām spēlēm noslīdējuši uz astoto vietu, no pirmās vietas, kurā atrodas FS “Jelgava” smiltenieši atpaliek par astoņiem punktiem.

Nākamo spēli Smiltenes komanda aizvadīs 14.maijā, kad viesosies pie virslīgas vienības “RFS” dublieriem, kas “Optibet Nākotnes līgas” tabulā atrodas 10.vietā.