Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes futbolistiem uzvara Olainē

Pie pirmās uzvaras “Optibet Nākotnes līgā” tikuši FK “Smiltene/BJSS” futbolisti, kas svētdien, 17.aprīlī, otrās kārtas spēlē viesos ar 2:1 (0:1) pārspēja “AFA Olaine” vienību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmajā puslaikā vārtus guva laukuma saimnieki, kad jau 12.minūtē precīzs bija Dāvis Mārcis Valmiers, tomēr otrajā spēles pusē smiltenieši spēja ne tikai atspēlēties – 47.minūtē vārtus guva vēl nesenā pagātnē FK “Valka” bombardieris Roberts Teters, bet arī 68.minūtē gūt uzvaras vārtus, kad precīzi sita Renārs Eberhards.

Pēc divām spēlēm “Smiltene/BJSS” ar četriem punktiem pirmās līgas tabulā ieņem trešo vietu.

Nākamo spēli smiltenieši 23.aprīlī aizvadīs savā laukumā, kad tiksies ar FK “Salaspils. Spēle sāksies pulksten 14:00.