Smiltenes futbolistiem pirmais zaudējums

Sestdien, 30.aprīlī, “Optibet Nākotnes līgas” ceturtās kārtas spēlē pirmo jaunās sezonas zaudējumu piedzīvoja FK “Smiltene/BJSS” futbolisti, kas viesos ar 0:3 (0:0) piekāpās “Riga FC-2” vienībai.

Smiltenes futbolisti pirmajā puslaikā pārliecinoši kontrolēja spēles gaitu un izveidoja daudz bīstamu momentu, tomēr vārtus gūt neizdevās ne reizi. Spēles 25.minūtē komandai bija jāveic piespiedu maiņa, nomainot savainoto Dairi Zariņu, kura vietā laukumā devās Markuss Ķirsis. Vēl pirmajā puslaikā laukuma saimniekiem vārtus gūt neļāva Dagnis Sausais, atvairot bīstamu sitienu. Pārtraukumā dodoties, abas komandas vēl saglabāja cerības uz trim punktiem.

Arī otrā puslaika sākumā smiltenieši kontrolēja spēles gaitas un veidoja vārtu gūšanas iespējas, tomēr 60.minūtē laukuma saimniekiem izdevās ātro uzbrukumu pārvērst vārtu guvumā. Vārtu zaudējumam sekoja divas spēlētāju maiņas FK “Smiltene/BJSS” sastāvā, tomēr jau 69.minūtē laukuma saimnieki savu pārsvaru dubultoja.

Līdz pat spēles beigām smiltenieši veidoja uzbrukumus un centās gūt vārtus, spēles izskaņā koncentrējot spēkus pretinieka vārtu ieņemšanai, ko rīdzinieki izmantoja, spēles pašā galotnē gūstot trešos vārtus.

Lai arī visas spēles gaitā smiltenieši vairāk kontrolēja bumbu un izveidoja vairāk bīstamu momentu, tomēr galarezultātā uzvar tas, kas gūst vairāk vārtu.

Pēc šā zaudējuma, “Optibet Nākotnes līgas” turnīra tabulā FK “Smiltene/BJSS” ar septiņiem punktiem noslīdējuši uz piekto vietu, no līderiem “Valmiera FC-2/VSS” atpaliekot par pieciem punktiem.

Tieši ar valmieriešiem Smiltenes futbolisti tiksies nākamajā spēlē – 8.maijā pulksten 13:00 Smiltenes pilsētas stadionā.