Smiltenes futbolisti sāk ar uzvaru

Uzvaru “Optibet Nākotnes līgas” pirmās kārtas spēlē izcīnījuši FK “Smiltene/BJSS” futbolisti, kas viesos ar 2:1 (1:0) pārspēja JDFS “Alberts” futbolistus.

Sezonas pirmajā spēlē, jaunā galvenā trenera Normunda Zvejnieka vadībā, un ar vairākām izmaiņām sastāvā, smiltenieši demonstrēja aizraujošu futbolu. Pirmajā puslaikā viesi satricināja “Alberta” komandas vārtu stabu, bet 30.minūtē  izvirzījās vadībā ar Edgara Jansona precīzu sitienu. Diemžēl, trīs minūtes pirms puslaika beigām Jansons savainojuma dēļ bija spiests pamest laukumu.

Otrajā puslaikā abas komandas aizvadīja emocijām bagātu, principiālu spēli ar sadursmēm un attiecību skaidrošanu. 82.minūtē laukuma saimnieki panāca rezultāta izlīdzinājumu, tomēr punktu spēlei kompensācijas laika trešajā minūtē pielika uz maiņu iznākušais Jānis Rīders, izraujot uzvaru  – 2:1.

Sezonas otro spēli smiltenieši aizvadīs savā laukumā, 14.aprīlī pulksten 19 savā laukumā, Smiltenes pilsētas stadionā, tiekoties ar “Skanstes SK”.