Smiltenes futbolisti pārtrauc zaudējumu sēriju

Zaudējumu sēriju izdevies pārtraukt FK “Smiltene/BJSS” futbolistiem, kas “Optibet Nākotnes līgas” 11.kārtas spēlē sestdien, 25.septembrī, Cēsu pilsētas stadionā cīnījās neizšķirti 1:1 (1:1) ar “JDFS Alberts” futbolistiem.

Spēles rezultātu 20.minūtē atklāja viesi, tomēr jau pēc 11.minūtēm smilteniešiem izdevās to izlīdzināt ar Daira Zariņa precīzu sitienu.

Tādējādi “Smiltene/BJSS” vienībai izdevās izcīnīt pirmo punktu kopš 24.jūlijā un pārtraukt septiņu zaudējumu sēriju.

Turnīra tabulā Smiltenes komanda ar astoņiem punktiem joprojām paliek pēdējā vietā, par vienu punktu atpaliekot no “Saldus SS/Leevon”, par trim no “JDFS Alberts” un FK “Dinamo Rīga” vienībām.

Nākamo pirmās līgas spēli “Smiltene/BJSS” aizvadīs sestdien, 2.oktobrī, kad 16:00 savā laukumā tiksies ar “Grobiņa SC” futbolistiem, ko pirmā apļa spēlē viesos pārspēja ar 2:1. Grobiņas vienība tabulā ar 10 spēlēs izcīnītiem 15 punktiem ieņem piekto vietu.