Smiltenes futbolisti izstājas no kausa izcīņa

Zaudējumu “Atbildīgas spēles” Latvijas kausa izcīņas otrā posma astotdaļfināla spēlē trešdien, 22.jūnijā, piedzīvoja “Smiltene/BJSS” futbolisti, kas viesos ar 0:2 (0:1) piekāpās “Grobiņas SC/LFS” vienībai.

Neskatoties uz tālo ceļu, ko veica Smiltenes futbolisti, šoreiz viņiem pret Grobiņas komandu izdevās veiksmīgāks sniegums, nekā pirmās līgas mājas spēlē, kurā tika piedzīvota sagrāve ar 0:4.

Laukuma saimnieki guva pa vieniem vārtiem katrā no puslaikiem, pirmajā puslaikā Grobiņas futbolisti vārtus guva 35.minūtē, otrajā spēles pusē smiltenieši no saviem vārtiem bija spiesti izņemt jau 11 minūtes pēc spēles atsākšanas.

Dalību Latvijas kausa izcīņā Smiltenes futbolisti sāka ar otrā posma pirmo kārtu, kurā tikai pēcspēles sitienu sērijā pārspēja otrās līgas komandu “Mārupes SC”.

Pērn smiltenieši pārvarēja otro posmu, nokļūstot TOP16 astotdaļfinālā, kurā ar 0:3 piekāpās virslīgas vienībai FK “Liepāja”.

Nākamo spēli “Smiltene/BJSS” aizvadīs 2.jūlijā, kad “Optibet Nākotnes līgas” 10.kārtas spēlē viesos tiksies ar “Leevon Saldus” futbolistiem.