Smiltenes futbolisti izcīna punktu

Nospēlējot neizšķirti 1:1 (1:0) “Optibet Nākotnes līgas” 24. kārtas spēlē viesos ar Rīgas “Dinamo”, pie viena punkta pēc ilgiem laikiem tikuši FK “Smiltene/BJSS” futbolisti.

Pēdējo reizi pie punktiem Smiltenes futbolisti bija tikuši 6. augustā, kad viesos cīnījās neizšķirti 0:0 ar “Skanstes SK” vienību, pēc kā piedzīvoja deviņus zaudējumus pēc kārtas.

Spēlē pret Rīgas “Dinamo”, ko smiltenieši pirmā apļa spēlē savā laukumā pārspēja ar 1:0, viesus jau otrajā minūtē vadībā izvirzīja valcēnietis Roberts Teters. Pirmo puslaiku Smiltenes vienībai izdevās noslēgt, atrodoties vadībā.

Diemžēl spēles 57. minūtē laukuma saimniekiem izdevās rezultātu izlīdzināt, tomēr arī viena punkta izcīnīšana Smiltenes klubam ir labs panākums, kas pēdējo uzvaru izcīnījuši 16. jūlijā savā laukumā tieši pret “dinamiešiem”.

Pēc 24 spēlēm Latvijas futbola čempionāta pirmās līgas turnīra tabulā “Smiltene/BJSS” ar 13 punktiem ieņem pēdējo, 14. vietu, no “Leevon Saldus” atpaliekot par četriem punktiem, no “Rēzeknes”, kas ieņem 12. vietu, par septiņiem. Tā kā līdz sezonas beigām smilteniešiem atlikušas divas spēles, kurās viņi maksimāli var izcīnīt sešus punktus, tas nozīmē, ka augstāk par 13. vietu Smiltenes komanda finišēt vairs nevar, līdz ar to pēc reglamenta tai pirmā līga jāpamet un nākamsezon jāstartē otrajā līgā.

Atgādinām, ka arī pērn “Smiltene/BJSS” pirmajā līgā ieņēma pēdējo vietu, taču līgu reorganizācijas rezultātā saglabāja vietu līgā.

Nākamo spēli “Smiltene/BJSS” aizvadīs 5. novembrī, kad sezonas pēdējā mājas spēlē Tepera stadionā uzņems JDFS “Alberts” futbolistus. Spēles sākums pulksten 13.