Smiltenes florbolistiem zaudējums

Ceturto zaudējumu ceturtajā spēlē piedzīvojuši “Smiltene ‘09” florbolisti, kas Latvijas čempionāta otrās līgas Austrumu zonas spēlē sestdien, 16.oktobrī, savā laukumā ar 10:13 (1:6, 5:3, 4:4) piekāpās Liepupes florbolistiem.

Spēles likteni izšķīra pirmais periods, kurā smiltenieši kapitulēja sešas reizes, pretinieku pārspējot tikai vienreiz, otrajā periodā pārāki bija smiltenieši, kamēr trešais noslēdzās neizšķirti.

Smiltenes komandā rezultatīvākais ar septiņiem punktiem, gūstot trīs vārtus un četrreiz rezultatīvi asistējot, bija Klāvs Kārkliņš, pieci punkti (3 vārti + 2 piespēles) Elvisa Ābeles kontā. Rinalds Riekstiņš “Smiltene ‘09” vārtos atvairīja 50 no 63 pretinieku metieniem.

Pēc četrām aizvadītām spēlēm “Smiltene ‘09” Latvijas florbola čempionāta otrās līgas Austrumu zonas turnīra tabulā bez izcīnītiem punktiem ieņem pēdējo vietu septiņu komandu konkurencē.

Nākamo spēli smiltenieši aizvadīs 24.oktobrī, izbraukumā tiekoties ar FK “Kalsnava”.