Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes bibliotēka Starptautiskajā Paldies dienā pateicas apmeklētājiem

Foto: smiltenesnovads.lv

Otrdien, 11. janvārī, pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā Paldies diena, lai atgādinātu, ka mūsu dzīvē ir tik daudz, par ko kādam pateikt paldies. Smiltenes bibliotēkā un Bērnu apkalpošanas nodaļā visas dienas garumā apmeklētājus gaidīs bibliotekāru “Paldies”. Ienāciet!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sakām lielu paldies ikvienam bibliotēkas apmeklētājiem, kurš ir kopā ar mums, neskatoties uz to, ka dažos brīžos ierobežojumu dēļ nācās slēgt bibliotēku, atcelt dažādus pasākumus un komunicēt tikai attālināti. Mūsu darbam ir vērtība, ja kāds to pamana un novērtē. Jūsu klātbūtne mums, bibliotēkas darbiniekiem, sagādā prieku, rada pacilājošu noskaņojumu un motivē darīt darbu vēl labāk! Paldies!

 Aicinām ikvienu šajā „paldies” dienā atcerēties savus mīļos un tuvos un no visas sirds pateikt viņiem paldies par visu, ko mēs uzskatām pašu par sevi saprotamu, bet kas mums ikdienā dod spēku būt tādiem, kādi mēs esam! Mazais vārdiņš “paldies” spēj sasildīt un iepriecināt.

Šie svētki ir sākušies pēc ANO un UNESCO iniciatīvas. Latviešu valodā „paldies” ir cēlies no vārdu salikuma „palīdzi dievs”. Katrreiz, sakot kādam “paldies”, mēs līdz ar to vēlam palīdzību viņa gaitās no augstākiem spēkiem.

Informāciju sagatavoja: Sandra Marķitāne, Smiltenes bibliotēkas informācijas speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.