Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes bibliotēka skolēnu brīvlaikā piedāvā aktivitātes

Foto: Sanita Lārmane

Skolēnu vasaras brīvlaikā Smiltenes bibliotēka piedāvā jaunumu – “Darbīgās trešdienas bibliotēkā”, kas norisināsies Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā katru trešdienu no 1.jūnija līdz 31.augustam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Darbīgās trešdienas bibliotēkā” ietver dažādu izklaidējošu, izglītojošu un radošu uzdevumu veikšanu. Uzdevumi paredzēti sākumskolas skolēniem, jaunākiem bērniem palīdzēt var vecāki. Lai piedalītos, bērni aicināti nākt uz bibliotēku Gaujas ielā 1 (Sporta halles 2.stāvā) trešdienās laika posmā no plkst. 10.00 līdz 13.00.

Katru trešdienu dalībniekiem tiks piedāvāti noteiktas tēmas uzdevumi. Pirmās nodarbības tēma būs “Kukaiņi”. Savukārt jūlija mēnesī nodarbības būs veltītas dabas un vides aizsardzības tēmai sadarbībā ar SIA “ZAAO” Dabas un tehnoloģiju parku “URDA”.

Aktīvākajiem “Darbīgo trešdienu bibliotēkā” dalībniekiem augusta beigās būs iespēja doties ekskursijā uz Dabas un tehnoloģiju parku “URDA”, sekmējot bērnu interesi par apkārtējo vidi, dabu un cilvēkiem un nodrošinot iespēju vides tēmas apgūt “URDA” infrastruktūrā (atkritumu poligons, dabas taka, laboratorija).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Un tas vēl nav viss!

Arī šajā vasarā, turpinot pērn iesākto tradīciju, Smiltenes bibliotēka aicina iesaistīties “Bibliotēkas vasaras izaicinājumā”, kas norisināsies no 1.jūnija līdz 31.augustam Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā. Izaicinājuma laikā jāizlasa grāmatas un jāveic dažādi uzdevumi.

“Bibliotēkas vasaras izaicinājums” ir individuāla lasīšanas akcija sākumskolas un pamatskolas vecuma bērniem, kuri lasa patstāvīgi un vēlas bagātināt savu vasaras brīvlaika pieredzi, lasot grāmatas un radoši darbojoties, tādējādi pavadot vasaru aizraujoši un saturīgi. Lai piedalītos izaicinājumā, jādodas uz Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļu un jāpiesakās pie bibliotekāra, kurš izsniegs izaicinājuma uzdevumu lapu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzdevumu lapā minēti dažādi literāri vai radoši uzdevumi, piemēram, izlasīt grāmatu par noteiktu tēmu vai konkrēta izskata grāmatu u. tml. Uzdevumus var veikt jauktā secībā pēc katra dalībnieka izvēles, tomēr galvenais izaicinājums ir izpildīt tos visus līdz vasaras beigām. Katra veiksmīgi izpildītā uzdevuma laukumā bibliotekārs iespiedīs zīmogu, kas apliecinās, ka uzdevums ir paveikts.

Čaklākajiem un aktīvākajiem dalībniekiem balviņas!

Lai aizraujoša, izzinoša un piedzīvojumiem bagāta vasara!

Informāciju sagatavoja: Sanita Lārmane, Smiltenes bibliotēkas vecākā bibliotekāre

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.