Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes bibliotēka saņem jaunas grāmatas

Foto: pixabay.com

Smiltenes bibliotēka saņēmusi 37 jaunas grāmatas, kas lasītājiem pieejamas no piektdienas, 24. februāra.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Ziema nevēlas atkāpties, un līdz pavasara darbiem vēl ir laiks izlasīt kādu aizraujošu grāmatu!” izvēlēties aicina vecākā bibliotekāre Līga Seržante-Jaunzema.

Visiem futbola līdzjutējiem un Latvijas sporta vēstures entuziastiem viņa iesaka izlasīt Lindas Apses grāmatu “Manas [ie]spējas Māris Verpakovskis”.

“Šī grāmata ir Māra patiess, sirsnīgs, aizraujošs un iedvesmojošs biogrāfisks stāsts, kas ļauj no dažādiem rakursiem paskatīties uz dzīvi un dotajām iespējām. Aizraujošs tāpēc, ka drosmīgs un neparasts. Iedvesmojošs, jo atklāj, kā apdāvināts zēns ar neatlaidīgu un pašaizliedzīgu darbu pārtop talantīgā futbolistā,” stāsta Līga Seržante-Jaunzema.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saņemto jaunumu klāstā ir arī jaunākā Džūdas Devero un Tāras Šītsas grāmata “Līdzi paņemt mīlestību”. Džūda Devero ir sarakstījusi vairāk nekā 70 bestselleru, šobrīd pasaulē ir pārdoti 60 miljoni viņas grāmatu eksemplāru. Tāra Šītsa ir godalgota mūsdienu romantiskās literatūras rakstniece. Abu kopdarbs “Līdzi paņemt mīlestību” spoži parāda, ka mīlestība var ceļot laikā, un jau izpelnījies kritiķu atsauksmes, ka šī grāmata kalpo kā balzams dvēselei, jo ik lappuse ir piesātināta ar sirds siltumu, cerību un ticību labajam.

Pasaulē populārais varas un stratēģijas eksperts Roberts Grīns aicina izvairīties no maldu ceļiem savā jaunākajā grāmatā “Likumi katrai dienai. 366 meditācijas par varu, pavedināšanu, meistarību, stratēģiju un cilvēka dabu”. Grāmata piedāvā spēka meditācijas par sava potenciāla atklāšanu un pilnveidošanu, sniedz izpratni par cilvēka dabu un ļauj ņemt dzīvi savās rokās. Katrai gada dienai ir veltīta kāda kodolīga gudrība, kas palīdzēs vairot meistarību, radošumu, attīstīt prasmes, atpazīt toksiskus cilvēkus, neapjukt varas spēļu labirintos, pieņemt savu tumšo pusi un izprast savu būtību. Katrai dienai paredzēts savs likums – padoms, kas palīdzēs, izvēlēties labāko risinājumu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.