Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes bibliotēkā apskatāma Vijas Meisteres izstāde rudens noskaņās

Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā no 4.septembra būs skatāma izstāde rudens noskaņās – “Kad ar vēju lapas dejo”, kurā izstādīti mākslinieces Vijas Meisteres radošie darbi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izstādē apskatāmos rudens noskaņu darbus Vija Meistere darinājusi izmantojot pasteļa krītiņus, akrila un akvareļa krāsas, tušu un krāsainos zīmuļus. Tajos pārsvarā attēlotas dabas ainavas.

Vijas Meisteres interese par mākslu radās jau skolas gados, mācoties Valkas 1.vidusskolā. Laika gaitā apgūtas dažādas mākslas tehnikas. Pēdējos gados vērtīgu pieredzi gleznošanā ieguvusi, piedaloties starptautiskajos plenēros un radošajās nometnēs. Beidzot aktīvās darba gaitas Birzuļu bibliotēkā, Vija intensīvi pievērsusies savam vaļaspriekam – gleznošanai. “Tas bieži vien ir palīdzējis pret grūtsirdību. Strādāju ne tikai ar akvareļiem, guašu, akrilu, tušu, eļļas pasteļiem, bet arī ar plastilīnu, šķīstošo kafiju, lūpu krāsām un špakteli. Dekoratīvajos darbos esmu izmantojusi dažādu formu un krāsu pudeles, pašcietējošo mālu, gliemežvākus, jūras akmentiņus, pērlītes, dzintaru, izirušas rotaslietu detaļas, herbāriju. Prasmes rodas darot, un tā manu darbošanos ir izkopis vērtējums pēc manām izstādēm”, atklāj māksliniece.

Vijas Meisteres darbu izstādes bijušas skatāmas daudzviet Smiltenes novadā. Šoreiz darbi pirmo reizi vērtējumam nodoti Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļas apmeklētājiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izstāde apskatāma Smiltenē, Gaujas ielā 1 (Sporta halles 2.stāvā) līdz 29.septembrim.

Nāciet apskatiet un ļaujieties rudens krāsu valdzinājumam!

Sanita Lārmane, Smiltenes bibliotēkas vecākā bibliotekāre

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.