Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes bibliotēkā apskatāma Ineses Bediķes gleznu izstāde

No 1.marta līdz 9.aprīlim Smiltenes bibliotēkā, Baznīcas laukumā 13, apskatāma Ineses Bediķes gleznu izstāde “Mūžu dzīvo, mūžu mācies!”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ineses Bediķe stāsta par sevi: “Esmu mācījusies un visu savu dzīvi pavadījusi Smiltenē. Sevi uzskatu par pašdarbnieci, kura bieži uzdrīkstas darīt to, kas pašai patīk. Smiltenes tehnikuma jauniešiem mācu cept maizi, kas ir arī sava veida hobijs. Vēl viens no maniem vaļaspriekiem ir gleznošana, kurš nopietnāk aizsākās 2013.gadā, kad Mairas Kuprišas vadītā projekta laikā nejauši nokļuvu Lietuvā mākslinieku – pašdarbnieku nometnē. Nopietnāk gleznošanai pievērsos Smiltenes Mākslas skolā, kur savas prasmes pilnveidoju pieaugušo mākslas studijā. Esmu ļoti pateicīga Haraldam Balodim par iedrošinājumu gleznot un spēlēties ar krāsām. Ir divu veidu mākslinieki – vieni, kuriem talants 90% un otri, kuriem 10% . Pati sevi raksturoju, kā cilvēku, kurš pieder pie tiem, kam talants 10% un 90% darbs. Katram manam darbam ir savs neatkārtojams krāsu salikums un krāsu gamma, kas ir raiba kā mūsu dzīve. Man vienmēr paticis izmēģināt jaunas un neierastas lietas, darot to, kas patīk tikai pašai”.

Izstādē apskatāmi Ineses Bediķes pēdējo trīs gadu laikā tapušie darbi. Aicinām ļauties azartam, pamēģināt darīt ne tik zināmas, bet interesantas lietas!

Izstāde apskatāma, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskos ierobežojumus.

Informāciju sagatavoja: Aira Stūre, Smiltenes novada bibliotēkas vecākā bibliotekāre

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.