Smiltenes basketbolistiem zaudējums Salaspilī

Zaudējumu Reģionālās basketbola līgas spēlē trešdien, 26.oktobrī, piedzīvoja “Smiltene/BJSS” basketbolisti, kas viesos ar 56:81 (14:18, 16:23, 13:22, 13:18) piekāpās Salaspils Sporta skolas komandai.

Līdzīga cīņa smilteniešiem padevās pirmajā un pēdējā ceturtdaļā, pirmajā izdevās turēties caurmērā divu trīs punktu attālumā no laukuma saimniekiem, un nepilnu pusotru minūti pirms ceturtdaļas beigām pat panākt neizšķirtu 14:14, savukārt pēdējā cīņa bija līdzīgāka, jo salaspilieši uzvaru jau bija nodrošinājuši un tāpēc ļāva viesiem nedaudz vairāk brīvības. Tomēr kopumā Smiltenes vienība zaudēja visas ceturtdaļas un līdz ar to – arī spēli.

Smilteniešu rindās pa 13 punktiem guva Artis Ozols un Tomass Rozenbergs, kamēr Uldis Slapjums izcīnīja 10 atlēkušās bumbas.

Četrās Latvijas basketbola čempionāta Reģionālās līgas spēlēs “Smiltene/BJSS” izcīnījusi divas uzvaras un divreiz zaudējusi.

Nākamo spēli smiltenieši aizvadīs 4.novembrī, kad savā laukumā uzņems BK “Salacgrīva” basketbolistus. Spēle Smiltenes sporta hallē sākies pulksten 20.00.